Březen 2011

Internetové seznamky - nebezpečí, nebo revoluce?

28. března 2011 v 17:30 | Isolés* |  Témata týdne
Internetová seznamka? Žádnou osobní zkušenost nemám, ale můj názor je takový, že když je člověk opatrný, asi je to docela zajímavý způsob seznámení. Ovšem pokud si dáte rande naslepo, nemůže se pak nikdo divit, když se něco stane. Taky není moc moudré posílat nějaké odvážné fotky ani není dobré odpovídat na divné nabídky. Ale když si toho člověka nějak prověříte, a dáte si první rande někde mezi lidmi, není problém. Je to "dobrodružný" způsob seznamování a někomu se to může líbit, ale sama bych to asi neriskovala. Přece jen to to spíš "sranda" pro dospělé...my life completely changes..!

28. března 2011 v 16:04 | Isolés* |  Když se potřebuju vykecat.. a to úplně! Dnešní den je prostě jinej, nevím, jak vám to mám popsat. Ale cítím se skvěle, všechno vidím už delší dobu jinak, věřím tomu, co chci, aby se stalo, snažím se vnímat všechno pozitivně a být optimista. A vede se to. Teď jsem začala číst knížku 'The Secret' (Tajemství). A víte co je hlavní myšlenka celé knížky? Věř a bude ti dáno. Říkáte si, blbost, co? Já si to říkala taky. Byla jsem zoufalá z toho, že nemám pořádně kamarádky, že se rodiče hádají a nejsme na tom ani finančně nejlíp, potřebovala jsem lásku, obejmout.. pak jsem začala mít až po krk těch hnusnejch depresí a prosmutněných dnů. Začala jsem se na všechno koukat pozitivně a přestat všechno řešit. A teď? Je všechno lepší! Vážně věřím tomu, že bude všechno dobrý, že budeme mít víc peněz, že najdu lásku a že budu mít nejlepší kamarádku. A víte co? cítím se mnohem líp! S penězi je to lepší, dokonce možná budu mít brigádu (SNAD), rodiče už se tolik nehádaj a s kamarádkama je to mnohem lepší. I u kluků cítím větší šance, vždycky jsem byla spíš tichá a vyčkávala, nedokážu jít za klukem a začít se s ním bavit. tohle je bohužel nezměnilo, ale prostě nějak cítím, že .. teď si asi budete řikat, hloupá a naivní holka, ale já to takhle cítím. Že prostě se na mě koukaj jinak, na ulici se na mě i koukaj víc než dřív. Zní to divně a omlouvám se, ale musím se vypsat! Jinak dneska dobrý, i když jsem docela podělala test z dějepisu. Máme hrozně zlou učitelku, jsme z ní strašně vystresovaní. Pak jsem měla sraz s kamarádkou na Andělu, kam nedorazila a teď si půjdu vzít trénink s prckama a zaplatit za kostým na soutěž :) pak vám sem určitě něco přidám s mojí skvělou náladou.

Jak se máte vy? :) pište všechno!

H&M / 'be free'

27. března 2011 v 20:49 | Isolés* |  Fotogalerie
Tak tady jsou ty slíbené fotky věcí, který jsem si včera koupila v H&M v Liberci:) mají tam teď vyloženě 'hippie styl', který se mi vážně líbí. Je to úplně jiný styl, než jsem doteď nosila. Nijak jsem nevyčnívala, prostě klasika. Džíny, tričko, tenisky. Ale tenhle rok se to změnilo, měním se já, mění se můj styl, mění se toho mnohem víc. Nelíbí se ti? Odejdi;)


whenever you need me, i'll be waiting..

27. března 2011 v 20:09 | Isolés*


Ahooj blogaři:) proč musím mít takovou smůlu (nejenom) na kamarádky?! Že si vždycky vyberu někoho, kdo na mě buď kašle, nebo se na mě věčně uráží? Včera jsem se s jednou kamarádkou (říkejme jí K.) domluvila, že dneska dopoledne půjdeme na matějskou. Tak jsem já ráno napsala, v kolik teda dáme sraz, a K. mi odpověděla, že ještě spí a že myslela, že půjdeme odpoledne! Tak jsem jí napsala, že teda odpoledne mám jiný program a kdo se naštval? No K.! Chápete to? Nakonec jsem jela s rodiči a mladším bráchou do botanický zahrady do Tróje, kde mě trochu jímá hrůza při pomyšlení na Aničku Janatkovou. Ale bylo to tam fajn, viděli jsme výstavu orchidejí a pak jsme jeli do Letňan. Sháněla jsem kabelku, legíny, boty (gladiátorky) a ještě nějaký věci no a vůbec nic jsem nesehnala. Teda, viděla jsem krásnou kabelku v C&A , ale vzhledem k mé současné finanční situaci jsem si jí nekoupila :D .. odpoledne mi další kamarádka řekla, že nikam nejde, tak jsem volala Kiki, kamarádce z tábora. Šly jsme na matějskou a tam jsme si to parádně užily. Šly jsme dvakrát na kladivo, který se točilo kolem dokola, jednou na normální kladivo a dvakrát na 'Break dance' a pak mi bylo trochu špatně. Završily jsem to tím hnusným langošem, po kterém je mi ještě ted cítit z pusy :D nicméně to bylo bezva. Mě teď akorát děsí představa zítřejší písemky z dějepisu, na kterou jsem se vůbec neučila. Snad vám sem ještě dám ty fotky včerejších věcí.

pict. weheartit.com

Nákupy v Liberci:)

26. března 2011 v 22:22 | Isolés*


Zdravím lidi:) omlouvám se, dneska kromě tohohle článku už nic nestihnu. Ráno přijel táta (a všichni tím pádem začali být nervózní) a vyrazili jsme do Liberce. Rodiče se zase v autě trochu hádali, ale celkem to "šlo". Pak šli táta s bráchou do Babylonu, konkrétně do IQ parku a my jsme s mamkou vyrazily do nějakýho místního nákupního centra. Vůbec jsem nepočítala, že bychom mohly něco koupit, ale zalezly jsme do H&M a objevily krásný věci :) dlouhý letní šaty, krásnou delší košili a džínovou vestu:) je to rozhodně 'hippie styl', který tenhle rok poletí :D Pak vám sem dám nějaký fotky:)
Odpoledne přišel brácha a doučoval mě matiku a pak jsme vyrazili do divadla "Nové divadlo" na hru "La putyka", kde hrála Zuzana Bydžovská a Bob Klepl. Ta hra byla nádherná, vtipná, žádné násilí ani drama, prostě se to povedlo:) pak jsme se vracely s mamkou přes Václavák, kde všichni ti černoši nabízej drogy a zvou lidi do bordelů a na závěr jsme v naší ulici potkaly dva cikány, co se hádali o peníze a pak nějakého (řekla bych mírně opilého) chlápka, co nám močil před domem. Fuj.
Abyste to pochopili s těmi sourozenci, mám tři bráchy :D mladšího (9) a dva starší (24,28-přibližně). Teď už je celkem pozdě a já jsem utahaná, takže zítra se podívám na oblíbené i na ještě neobjevené blogy a přečtu si nové články. Taky se sem pokusím dát fotky a nějaké jiné články.
Co jste dneska dělali vy? :)

pict.: deviantart.com

Nový design nic moc, ale je můj:)

25. března 2011 v 20:01 | Isolés*
Jo, přes layouty holt moc nejsem no :D ale tenhle jsem jakž takž splácala a snad tu nějakou dobu vydrží. Mám takový zlozvyk měnit často layouty, snad to nebude vadit. Jinak, teď jdu vytvořit nějaký koláč a vymačkat šťávu z pomerančů, pak se snad zase kouknu na oblíbené blogy:)
Jinak, co plánujete na víkend?

Další skvělý den :)

25. března 2011 v 18:52 | Isolés* |  Když se potřebuju vykecatTo nebyla ironie, kupodivu je dnešek DOCELA v pohodě:) Ve škole to celkem šlo, i když jsme psali trochu nečekanou písemku z chemie, kterou teď vůbec nepobírám. Nechápu jak, ale dostala jsem 2 :D pak jsme řešili šikanu ve třídě a učitelka nám dala dotazník, ohledně kolektivu, šikaně, a tak.. tak jsem se tam hezky vypovídala. Abyste pochopili, jsem v prvním ročníku na gymplu a náš kolektiv fakt neni moc dobrej. Shrnu to: je tam jeden rozmazlenej bohatej německej fracek, sebestřednej egoista, namyšlenej frajírek, co vypadá jako buzna a nosí růžový Converse tričko, pár kluků, co šikanujou jednoho kluka z Ruska (ne, že by si to nezasloužil, ale přece jen je to šikana..), nějaký "značkový" holky, holky, co si hrajou na velký kámošky a pak vás pomlouvaj, a například ta kamarádka, jak jsem vám o ní psala včera. Btw, je na MĚ naštvaná! NA MĚ! No, je nás 32, takže si to asi umíte představit. Odpoledne jsem šla s tátou a bráchou (nesmějte se, táta totiž platí :D) na matějskou pouť. Byla jsem na atrakci "Break dance" a na "kladivu" (nevím jak se to jmenuje doopravdy :D) a lidi řekněte mi, proč je všechno čím dál tím dražší? 3 minuty na kolotoči za 50Kč? No promiňte? Falešnej Bungee za 200kč na osobu?
No a mimochodem, to jsem šla na to kladivo, za 80kč, a začali mě tam nabalovat ten kluk, co to tam obsluhoval, a k tomu i jeho táta! Nebo co to bylo. Každopádně to bylo pedofilní, fuj. Jinak to bylo fajn, ještě jsem se rozhodla utratit 30kč za velkej pendrek :D Od 4 jsem šla na trénink (hip hop), kde jsme trénovali na soutěž, kterou budeme mít 9. dubna. Neumím to, co si budem nalhávat :D jinak, chtěj po nás 1200kč na kostým, takže to budu muset mamce nějak šetrně oznámit. Přišla jsem domu s celkem dobrou náladou, a pak si přišla mamka, zase nervózní a protivná, tak ať se jde s prominutím vycpat. Jaký jste měli den vy?:))

Pict. : deviantart.com

Nobody's perfect

24. března 2011 v 15:01 | Isolés* |  Když se potřebuju vykecatZdravím vás, pár zbloudilců, co zavítali na tento blog :D dneska vám to sem prostě musím napsat.
Dopoledne jsem měla matematickou olympiádu, v gymnáziu na Letné. Trochu se to zkomplikovalo, protože metro bylo zavřený od Kačerova až na Florenc, takže jsem musela jet za naší pančelkou matikářkou a za spolužákem na Národní. Nejde mi matika, jenom jsem měla holt štěstí a ostatní smůlu, takže jsem dobře napsala Pythagoriádu :D
No, přišli jsme tam a byli tam takoví ti inteligentně inteligentní děti, který to měly celý v malíčku. Připadala jsem si tam strašně. No, když jsme začali psát, všechny ty příklady vypadaly VELICE jednoduše, až potom jsem přišla na to, že to tak není.
Patalala jsem se skoro celou hodinu asi s dvouma příkladama, ostatní jsem si víceméně tipla.
Pak, když jsme se VELICE POMALU vraceli do školy, přišla jsem na to, že jich mám stejně většinu špatně.
Naše paní matikářka nás předtím doprovodila do toho gymnázia a pak nám oznámila, že když se tramvají dostanem na N.Holešovice, ať si jdem sednout do mekáče, nebo se projít. Museli jsme se totiž zdržet dostatečně, protože jsme psali Schularbeit (něco jako čtvrtletka) z angličtiny. Já jsem přišla někdy v půlce hodiny a naše MILOVANÁ paní učitelka mi řekla "You have to go outside, Juliiii. This is the test!" Tak jsem si šla sednout do šatny a no stress.
Pak už to bylo dobrý, až na to, že jsem se opět pohádala se svojí .. řekněme hodně dobrou kamarádkou (můj problém je, že nemám nejlepší kamarádku:/ ). Důvod je pořád stejnej a ona to prostě neumí pochopit. Hraje si na bůhvíjakou kamarádku a pak když jdeme ze školy ještě společně se dvěma jejíma kámoškama, na mě se naštve. A pak já když jsem naštvaná, tak je to divný. ZABÍT.

Picture. deviantart.com

Foto - Liberecká ZOO

23. března 2011 v 20:42 | Isolés* |  Fotogalerie
imagebam.com
To jsme jednou byli v Liberecké zoo. Mám to tam strašně ráda, jezdím tam už odmalička:) tohle bylo někdy na podzim a zvířata měla fakt dobrou náladu :D

Trest smrti? ANO! Alespoň pro některé.

23. března 2011 v 19:40 | Isolés* |  Témata týdne
Můj názor na trest smrti?
Rozhodně se mi nelíbí, že u nás už nic takového není. Podle mě by se tu rozhodně trest smrti měl zavést, protože někteří lidé si nic jiného ani nezaslouží. Trest smrti má několik výhod - zničí člověka, který spáchal hrůzný čin, odstraší případné další vrahy a znemožňuje vrahovi jakýkoli útěk. Nevýhoda zase je, že pokud se justice zmýlí a odsoudí k smrti nepravého, není způsob, jak to napravit. U nás byl trest smrti zakázán v roce 1990, ale spousta lidí by si ho zasloužilo. Vězení? Co je to za trest pro "člověka", co znásilní, zabije, nebo nějak jinak znetvoří dítě?! JEDINĚ trest smrti je pro něj dostačující s tím, že lidé doufají, že ho to bude bolet stejně jako jeho oběť. Nebo pro "člověka", který pobije svojí rodinu jako selata? Teroristi? Atentátníci? Ano. Pro ně trest smrti.
Tento trest zůstal už jen v Rusku a v Číně, a myslím, že to tak je dobře.

Začátek

21. března 2011 v 20:26 | Isolés* |  Když se potřebuju vykecat


Ahoj všichni :)
Ano, říkáte si "další nudný blog nějaký hloupý holky, co neumí nic jinýho, než sedět na internetu". Jestli vám to dělá radost, tak si to říkejte, ale hnusný komentáře mi sem nepište. Dřív jsem "blogovala" o stošest, ale díky (?) facebooku mě to nějak přešlo. Měla jsem spoustu blogů, ať už o koních, nebo o Harry Potterovi. Teď tu rozhodně nic takového nebude (neříkám, že se tu sem tam nezmíním třeba o filmu HP, nebo o koních). Už jsem se asi třikrát pokoušela psát deník, ale nejdéle mi vydržel .. asi půl roku. Takže teď se budu vykecávat tady, taky sem budu dávat nějaké fotky, obrázky, bůhví co ještě. Ano, inspirovala jsem se pár blogama, co jsem našla při brouzdání na internetu. Nečekám, že sem bude někdo chodit a že tenhle blog bude nějak populární, ale i tak bych byla ráda, kdyby se našlo pár lidí, kteří by ocenili moje články.
Jinak, nenadávejte mi ani za layout, ani za samotné záhlaví. Je to první pokus a nikdy jsem nebyla moc přes designy. Ta němčina je tam proto, že na každém blogu se píše něco anglicky a něco česky, tak jsem chtěla být trochu originálnější.
To snad na úvod stačí. Uvidím, jak dlouho tady vydržím ^^

Vaše Isolés*